In order to give you a better service co2online uses cookies. If you continue we assume that you consent to receive cookies on all co2online websites.

EnergySayingChecks for Latvia

 • iESA kontu

  Īsumā: iESA konts ļauj jums redzēt savu enerģijas patēriņu. Neatkarīgi no tā vai ir apkure, elektrība vai transportlīdzekļa izmantošana, konts palīdzēs Jums soli pa solim, sekot līdz Jūsu enerģijas patēriņa izmaiņām.
  Pārbaudīt: iESA sistēmā tiek salīdzināts Jūsu enerģijas patēriņš un izmaksas ar Jūsu mājsaimniecību. Tādā veidā ir viegli saprast, kāds ir Jūsu energoefketivitātes līmenis.

  iESA kontu
 • App

  Bezmaksas EnergyCheck App atvieglos iESA konta administrēšanu, padarot to ātrāk un vieglāk lietojamu. Ar App Android un iPhone telefoniem būs iespējams ievadīt patēriņa datus par siltumenerģiju, elektroenerģiju un ūdens resursiem tieši pie skaitītāja - atvieglojot datu ievadi sistēmā esot pie skaitītāja. Ievadītos skaitītāja rādījumos ar App varēs sinhronizēt ar savu iESA kontu. Tur būs pieejamas arī vairākas praktiskas funkcijas: Gaidīšanas režīma pārbaude palīdzēs Jums precīzi noteikt enerģijas zudumus gaidīšanas režīmā savā mājsaimniecībā. Ar automātisku atrašanās vietas noteikšanas funkciju Jūs saņemsiet vēl lielāku atbalstu enerģijas patēriņa samazināšanai, uzzinot kur meklēt enerģijas konsultantus vai patērētāju konsultāciju centrus, vai nozares profesionāļus.

  App